Czy podczas pandemii koronawirusa można zawrzeć związek małżeński? Na kiedy bezpiecznie przesunąć termin wesela, które z oczywistych względów nie może się teraz odbyć? Śluby i wesela w dobie koronawirusa wzbudzają wiele wątpliwości. Tym bardziej, gdy rząd wdraża kolejne etapy odmrażania gospodarki. To jak
Wiele Par Młodych uważa, że nie ma wielkiego sensu w zatrudnianiu dodatkowej osoby tylko po to, aby „pogadała przez mikrofon”. Często jednak takie podejście wynika ze zwyczajnego niezrozumienia charakteru pracy wodzireja, który jest mylony z DJ-em! A przecież animacja weselnej zabawy to zajęcie i sztuka sama w sobie.
Komentarzy: 2
Nikt chyba nie zaprzeczy, że zdjęcia ślubne są przepiękną pamiątką z każdej uroczystości! I w zasadzie każda Para Młoda taką pamiątkę powinna mieć. Obojętnie, czy zdjęcia pstrykać Wam będzie specjalista czy gość weselny. Jeśli decydujecie się na zawodowego fotografa - poznajcie 8 pytań, które powinniście mu zadać zanim podpiszecie umowę:)
Witajcie w trzeciej części weselnej listy przebojów! Tym razem powracamy do korzeni i skupimy się na hitach disco polo ;) Mają swoich przeciwników, mają i zagorzałych fanów - ale trzeba przyznać, że bez nich rzadko które wesele się odbywa. Tu znajdziecie listę podstawowych piosenek, które każdego weselnika porwą do tańca :)
Komentarzy: 1
W poprzedniej części zajmowaliśmy się rodzimymi kawałkami, a dziś kolej na zagraniczne piosenki weselne. Tutaj znajdziecie listę najpopularniejszych utworów, przy których nogi aż same rwą się na parkiet ;) Listę można oczywiście dowolnie modyfikować, a przede wszystkim dodawać, dodawać i dodawać ulubione kawałki!
Komentarzy: 1
Bez muzyki nie ma zabawy... Na pewno wiele osób przytaknie :) Jeśli zastanawiacie się właśnie nad kwestią oprawy muzycznej - dzisiaj mała pomoc dla szukających inspiracji :) Popularne piosenki, hity biesiadne i znane melodie, jakie najczęściej odgrywane są na weselach. Może stworzycie z tego swoją własną listę weselnych przebojów?
Komentarzy: 2
O tak, każdy kto organizował wesele, wie, że usadzanie gości na sali jest jednym z najtrudniejszych i... najbardziej wyczerpujących zajęć w przedślubnej gorączce... Dlatego warto wybrać pomiędzy sprawdzonymi modelami, na które najczęściej decydują się Państwo Młodzi. Tutaj znajdziecie 3 popularne sposoby usadzania gości weselnych.
Komentarzy: 2
1 2