Czy zastanawialiście się, jak dotrzecie na swój własny ślub? Samochodem, to jasne! - odpowie na pewno większość z narzeczonych. Mnie też właśnie to pierwsze przychodzi na myśl... Ale czy wiecie, jak wiele jak różnych i ciekawych istnieje sposobów na to, by przetransportować się z jednego miejsca w drugie? W tym i z domu Panny Młodej do kościoła? Masa! Tak naprawdę pomysły mogą mnożyć się i mnożyć, bo wszystko zależy od kreatywności Młodych - a ta w zasadzie nie ma końca :) Dzisiaj podpatrujemy 7 nietypowych ślubnych środków transportu, które oprócz swojej oczywistej funkcji, zapewnią Wam też niezapomniane przeżycia w drodze na miejsce ceremonii.
Komentarzy: 1
Pomysłów na dekorację samochodu ślubnego może być tak naprawdę całe mnóstwo! Wszystko zależy od inwencji Państwa Młodych albo kwiaciarki, w której rękach je pozostawiają :) Tutaj znajdziecie najpopularniejsze sposoby dekorowania auta do ślubu - na pewno wybierzecie coś dla siebie :)
Wybór auta ślubnego jest jednym z nielicznych tematów, w których to panowie mają zazwyczaj decydujący głos. Kwestie dekoracji lub menu Pan Młody bez słowa pozostawia narzeczonej, ale gdy przychodzi czas na załatwianie transportu do ślubu… zaskakująco chętnie przyłącza się do ślubnych przygotowań :)
Komentarzy: 4