Kto z Was planuje toasty weselne z przemówieniami, ręka do góry! Możliwości jest sporo, okazji do wzniesienia toastu podczas zabawy weselnej jeszcze więcej, więc wystarczy tylko chwycić kieliszek w dłoń i rzucić kilka serdecznych słów! Oto 13 zasad, jak poprawnie wznieść toast weselny według savoir-vivre.
Kończymy już pomału przygodę z poszukiwaniem inspiracji na urozmaicenie wesela, przynajmniej na razie, w tym cyklu ;) Chciałabym Wam zaprezentować jeszcze kilka pomysłów na atrakcje weselne. Będzie kolorowo, smacznie, wzruszająco - zobaczcie, ile jest możliwości wzbogacenia swojego wesela!
Kategorie: Podczas wesela...
Komentarzy: 0
Pamiętacie pierwsze sześć pomysłów na atrakcje podczas wesela? Spodobały Wam się propozycje? Jeśli macie ochotę na dalsze inspiracje, to zapraszam serdecznie! Dzisiaj powracamy do tematu i szukamy następnych rozrywek dla gości. Numerujemy kolejno, więc zaczynamy od siódemki ;) A cóż się pod nią kryje? Iście królewska idea, a mianowicie...
Kategorie: Podczas wesela...
Komentarzy: 0
Tradycyjny obraz wesela: radosne tańce, napoje i trunki, smakowitości na uginających się od nich stołach... A co powiecie na to, aby standardowy scenariusz wzbogacić o kilka atrakcji, które zapadną Waszym gościom na dłuuuugo w pamięci? Tutaj znajdziecie pomysły na 10 najciekawszych atrakcji weselnych, które warto wziąć pod uwagę :)
Kategorie: Podczas wesela...
Komentarzy: 0
Co sądzicie o zabawach weselnych? Niektórzy nie wyobrażają sobie przyjęcia bez nich, inni bezlitośnie krytykują... Niezależnie od tego, w której grupie jesteście, warto poznać kilka konkursów, które mogą urozmaicić każdą imprezę, szczególnie tę weselną :) Oto 3 najpopularniejsze konkursy na wesele!  
Kategorie: Podczas wesela...
Komentarzy: 1
Toasty weselne z przemówieniami bardziej kojarzą mi się z amerykańskimi ślubami niż z uroczystościami w polskim wydaniu, ale nie zmienia to faktu, że to bardzo miły zwyczaj. Jakikolwiek toast wznoszony jest w końcu za zdrowie – czy jubilata czy Pary Młodej – a gdy upiększą go serdeczne słowa, tym milej będzie wspominany...