Jak urozmaicić zabawę dla gości, czyli 6 popularnych atrakcji weselnych - część 1.

nowość
Jak urozmaicić zabawę dla gości, czyli 6 popularnych atrakcji weselnych - część 1.

Tradycyjny obraz wesela: radosne tańce, napoje i trunki, smakowitości na uginających się od nich stołach... Kiedyś większość zabaw tak właśnie wyglądała (zresztą do tej pory spora część jest organizowana właśnie w ten sposób). A może by tak... lekko urozmaicić przyjęcie weselne? Co powiecie na to, aby standardowy scenariusz wzbogacić o kilka atrakcji, które zapadną Waszym gościom na dłuuuugo w pamięci? Tutaj znajdziecie pomysły na 6 najciekawszych atrakcji weselnych, która warto wziąć pod uwagę, planując własną poślubną imprezę :)

 

1. Balony z helem - kto nie lubi balonów? No może znajdzie się kilka osób, ale balony bezsprzecznie kojarzą się z dekoracją imprez wszelakiej maści (a więc tym bardziej wesel). A balony z helem mają w sobie coś takiego, że zawsze unosząc się w górę wywołują ogromną radość wśród obserwatorów ;)

 

para młoda z różowymi balonami

 

2. Bańki mydlane - przywołują dobry humor na podobnej zasadzie, jak balony, choć są nieco rzadziej wybierane. Bańki mydlane kojarzą się z beztroską, zabawą z dziecinnych lat, czymś lekkim i przyjemnym - z tego względu jak najbardziej pasują do magicznej aury weselnej. W blasku słońca urocze bąbelki, mieniące się kolorami tęczy, mogą stworzyć niesamowity pokaz. Nie mówiąc już o tym, że przepięknie wyglądają na zdjęciach Pary Młodej.

 

weselne bańki mydlane i para młoda w tle

 

3. Dessert bar - popularne na zachodnich przyjęciach dessert bary szturmem podbijają i polskie wesela! Coraz częściej można spotkać wydzielony stół na sali, a na nim wspaniale zaaranżowaną kompozycję przekąsek, słodyczy, owoców i dekoracji. Przyznam Wam się, że to rozwiązanie tak mi się podoba, że stosuję je na swoich domowych imprezach :)

 

weselny dessert bar z dekoracjami

 

4. Fontanna czekoladowa - mmm, kolejne smakowitości :) Co do fontanny czekoladowej osobiście mam mieszane uczucia, ale trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie zdobiąc np. dessert bar. Nasuwa skojarzenia z eleganckimi przyjęciami, balami i galami, nic dziwnego, że Państwo Młodzi chętnie po nią sięgają. Jest oryginalna nie tylko pod kątem zdobienia aranżacji weselnej, ale też urozmaiconego sposobu podawania deseru (kawałki owoców, ciastek, wafli itp. wbija się na patyczki i zanurza w spływającej ciepłej czekoladzie).

 

weselna fontanna z czekoladą

 

5. Fontanna alkoholowa - z tej akurat płynie alkohol, więc tym bardziej pasuje do imprez, nadaje im nowoczesny charakter i zawsze cieszy weselników pijących za zdrowie Pary Młodej :)

 

weselna fontanna z alkoholem

 

6. Białe gołębie - czyli symbol miłości i wierności, uwielbiany przez zakochanych, romantyków, pisarzy, scenarzystów... Para Młoda wypuszcza je wznosząc ręce do nieba. Może to mieć miejsce podczas wesela, ale częstsze jest wypuszczanie białych gołąbków po ślubie (zajrzycie, jeśli chcecie się ustrzec przed przykrymi niespodziankami w tym momencie :))

 

 biały gołąbek jako weselna atrakcja

 

A już niedługo kolejna część z następnymi pomysłami na atrakcje weselne! Które z tych spodobały Wam się najbardziej?

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token