Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było przenieść się kilka lat wstecz? A kilka wieków? Kto zobaczył zielone wzgórza, majestatyczny zamek i Młodą Parę w charakterystycznych strojach? :) Na Ślubeo dzisiaj zanurzamy się właśnie w jeden z takich bajkowych przykładów - pomysłów na to, jak wyprawić ślub i wesele w średniowiecznym stylu!
Kategorie: Ślubne inspiracje
Komentarzy: 2
Jeśli szukacie ślubnych inspiracji na palecie barw, to zachęcam do przyjrzenia się dzisiejszej propozycji! Złoto i szmaragd, dwa odcienie, które już z nazwy brzmią szlachetnie :) Akcenty na ślubie i weselu właśnie w takich kolorach dodadzą szyku i klasy. Poniżej inspiracje, jak wykorzystać królewskie barwy do urozmaicenia przyjęcia.
Kategorie: Ślubne inspiracje
Komentarzy: 2
Dzisiaj garść niepowtarzalnych inspiracji rodem z toskańskiej krainy! Pełne subtelnego wdzięku i radości, piękna naznaczonego zębem czasu i rozczulającej rodzinnej atmosfery... Spójrzcie sami, może znajdziecie wśród nich coś dla siebie :)
Kategorie: Ślubne inspiracje
Komentarzy: 3
Szlachetne odcienie złota i srebra. Te dwie, tak różnorodne barwy, potrafią stworzyć naprawdę wdzięczny duet, wręcz idealny do podkreślenia uroczystych chwil ślubu i wspaniałej oprawy wesela. Jeśli więc zastanawiacie się nad wyborem koloru przewodniego pomiędzy złotem, a srebrem - może zdecydujecie się na ich połączenie? :)
Kategorie: Ślubne inspiracje
Komentarzy: 2
Dzisiaj zaprezentuję Wam jeden z pochodnych mojego ulubionego koloru - mowa o barwie chabrowej, która w połączeniu z aksamitem daje niezwykły, porywający efekt. Weselna aranżacja stworzona jest na zasadzie zdecydowanego kontrastu, więc przygotujcie się na mocne wrażenia :) Może znajdziecie inspirację na motyw przewodni Waszego wesela?
Kategorie: Ślubne inspiracje
Komentarzy: 2
Motywów przewodnich na ślub jest naprawdę wiele, ale czy uczestniczyliście kiedyś w… cytrusowym weselu? Dosłownie i w przenośni! To wyjątkowy pomysł na urozmaicenie zabawy rodem z gorącej Kalifornii :) Stanowi też oryginalną propozycję dla par, które szykują się do ślubu zimową porą. Będzie się działo… ;)
Kategorie: Ślubne inspiracje
Komentarzy: 2