Niektóre pary obawiają się spotkania z księdzem... w ogóle, a już tym bardziej, jeśli chodzi o spisywanie protokołu przedślubnego. Zupełnie niepotrzebnie! Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, jakich pytań możecie się spodziewać - Ślubeo przychodzi z pomocą :) Oto lista, na podstawie której odbywa się rozmowa kapłana z narzeczonymi.
Komentarzy: 1
Czyżby już czas pomyśleć o dekoracjach ślubnych w kościele? Jeśli nie macie na razie pomysłu, jak przystroić miejsce ślubu, tak by oddać romantyczno-odświętny charakter i należytą powagę uroczystości - dobrze trafiliście :) Dzisiaj podpatrujemy kilka inspiracji, które najczęściej stosuje się przy okazji ceremonii zaślubin.
Komentarzy: 2
O romantyczny nastrój w kościele wcale nie jest trudno! Istnieje cały szereg sprawdzonych sposobów, które stworzą z kaplicy prawdziwą oazę Waszej miłości :) Wystarczy tylko zapoznać się z kilkoma inspiracjami i ruszyć na podbój kwiaciarni. A gdzie można znaleźć takie inspiracje? O tutaj, poniżej ;) Serdecznie zapraszam do przeglądania.
Komentarzy: 4
Na pewno jesteście ciekawi, co tam w ogóle na Was czeka! Co się takiego na kursie może wydarzyć i jakie tematy są w ogóle poruszane. A przede wszystkim - jak to w ogóle tak naprawdę wygląda, bo w Internecie można natrafić na przeróżne historie związane z przedmałżeńskimi naukami. Tutaj poznacie rąbek tajemnicy... ;)
Komentarzy: 0
Data ślubu wyznaczona, no i nadszedł czas na kurs przedmałżeński... Dzisiejszy zbiór informacji może przydać Wam się jeszcze przed jego rozpoczęciem. Tak w celach zaspokojenia ciekawości i przygotowania się do spotkań :) Dowiecie się, "co gdzie jak i kiedy", czyli ile trwa taki kurs i gdzie się odbywa.
Komentarzy: 1
Ślub kościelny - jak sama nazwa wskazuje - zawiera się w kościele i to jest w naszej kulturze całkowicie oczywiste :) Ale czy są sytuacje, które zezwalają na przeprowadzenie ceremonii ślubnej poza kościołem? Nieraz pary narzeczonych zastanawiają się nad inną scenerią dla najważniejszej chwili w ich życiu - jeśli Wy też, zajrzyjcie tutaj!
Dla wszystkich par, które szykują się do ślubu kościelnego - i być może nie tylko dla nich ;) - słowo wyjaśnienia, jak to jest z kursem przedmałżeńskim. Czy jest obowiązkowy? Kiedy nie trzeba zapisywać się na spotkania przedmałżeńskie? I czy można uczestniczyć w kursie... w pojedynkę?...
Komentarzy: 2
1 2