Jak urozmaicić zabawę dla gości, czyli kolejne 6 popularnych atrakcji weselnych - część 2.

nowość
Jak urozmaicić zabawę dla gości, czyli kolejne 6 popularnych atrakcji weselnych - część 2.

Pamiętacie pierwsze sześć pomysłów na atrakcje podczas wesela? Spodobały Wam się propozycje? Jeżeli macie ochotę na dalsze inspiracje, to zapraszam serdecznie! Dzisiaj powracamy do tematu i szukamy następnych rozrywek dla gości. Numerujemy kolejno, więc zaczynamy od siódemki ;) A cóż się pod nią kryje? Iście królewska idea, a mianowicie...

 

7. Czerwony dywan - to raczej atrakcja dla samej Pary Młodej niż dla gości weselnych, ale na liście znaleźć się musiała! Czerwony dywan podkreśla elegancką, wykwitną czy ekskluzywną oprawę przyjęcia. Parę Młodą, która kroczy nim do sali weselnej wynosi do rangi gwiazd - no bo w końcu są bohaterami Tego Wyjątkowego Dnia i każdy sposób jest dobry, żeby to podkreślić :)

 

czerwony dywan na weselu

 

8. Lampiony szczęścia - kolejny miły zwyczaj, który też niesie ze sobą dużą dawkę romantyzmu. Lampiony szczęścia Państwo Młodzi wypuszczają wraz z gośćmi zazwyczaj po zmroku. Wtedy dostrzega się najlepszy efekt migających w powietrzu światełek na tle ciemnego, rozgwieżdżonego nieba. Tutaj jednak mała uwaga: na tego typu atrakcję weselną należy uzyskać pozwolenie! Przy nieodpowiednim kierunku wiatru i pobliżu lasów czy innych "łatwopalnych" terenów, zamiast magicznej aury można wywołać pożar! Bawmy się odpowiedzialnie i świętujmy z gośćmi najważniejszy dzień swojego życia w radosnej, niczym niezmąconej atmosferze :)

 

lampiony szczęścia na weselu

 

9. Dekoracyjne latarenki - podobnie, jak lampiony, zapewniają niesamowicie nastrojowy klimat i to podczas całego wesela - jako dekoracja stała nigdzie nie odlecą ;) Latarenkami można przystroić całą salę weselną lub ustawić je tylko na stolikach. Równie dobrze sprawdzą się przy ozdabianiu kościoła, w którym odbywa się ceremonia. Albo może stworzyć z nich krąg wokół Pary Młodej podczas pierwszego tańca? Wzbogacają wystrój i cieszą oko, a sposobów zastosowania jest, jak widać, kilka :) Szczególnie piękny efekt wszelkie świece, lampiony i latarnie tworzą na zewnątrz po zmroku. Jeśli planujecie przyjęcie w plenerze, zastanówcie się nad takim rozwiązaniem!

 

latarenka jako dekoracja stołu weselnego

 

10. Dym na sali - ale taki całkowicie zamierzony i bezpieczny :) Niczym na parkiecie dyskoteki, i na sali weselnej warto zapewnić niepowtarzalne wrażenia. Widowiskowy taniec we mgle będzie ekscytującym przeżyciem dla gości weselnych, a uwieczniony na zdjęciach i filmie stanie się niezwykłą pamiątką dla Pary Młodej.

 

pierwszy taniec pary młodej we mgle

 

11. Świetlne dekoracje - podobnie, jak powyżej. Dyskotekowy klimat, romantyczny nastrój, baśniowe skojarzenia - za pomocą gry kolorowego światła można sprawić, że wesele nabierze rumieńców...

 

świetlne dekoracje na sali weselnej

 

12. Animacje dla dzieci - nie zapominajmy o najmłodszych! Jeśli na weselu przewidujemy gromadkę dzieci, warto pomyśleć o zapewnieniu im rozrywki. Przeszkoleni animatorzy zajmą się maluchami, zorganizują im owocnie czas, a ich rodzice będą mogli spokojnie bawić się z Parą Młodą.

 

dzieci na weselu

 

Na ostatnią już porcję inspirujących atrakcji weselnych zapraszam niedługo, do części trzeciej :)

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token