Nadzwyczajne zaproszenia na ślub - czyli magia rękodzieła w NADZWYCZAJKI.PL

nowość
Nadzwyczajne zaproszenia na ślub - czyli magia rękodzieła w NADZWYCZAJKI.PL

Już od wirtualnego progu zapowiada się wyjątkowo… Sklep Nadzwyczajki.pl z papeterią i dodatkami ślubnymi rozpoczął swoją działalność w 2012 roku i z miejsca podbił serca Nowożeńców. Nic w tym dziwnego, bo nie da się ukryć, że oferta Nadzwyczajek jest… nadzwyczajnie atrakcyjna :)

 

Nadzwyczajki.pl - zestaw z frezją

 

 

Praktycznie każda rzecz, którą można wykonać z papieru!


 

Nadzwyczajki.pl służą pomocą, dobrym słowem i asortymentem – Para Młoda, szykując się do ślubu, może zaopatrzyć się tu w produkty tak niezbędne, jak zaproszenia ślubne czy winietki, lecz również w imponujący szereg coraz popularniejszych artykułów uzupełniających:

  • np. personalizowane zawieszki na weselny alkohol (na każdej drukowane są imiona Pary Młodej oraz data ślubu)
    i etykiety-naklejki na wódkę; menu weselne, kartki na kołacz, pudełka na ciasto;
  • a także numerki na stoły weselne i tablice z rozmieszczeniem gości, pamiątkowe Księgi Gości, podziękowania dla gości i Rodziców czy poduszki na obrączki weselne…

 

Co zyskują Nowożeńcy dzięki tak szerokiej ofercie? Oszczędzają czas, który zwłaszcza na ostatnim etapie gorączkowych ślubnych przygotowań jest na wagę złota! Oraz – skoro o złocie mowa – oszczędzają też pieniądze, bo niezależnie od wielkości zamówienia, koszty wysyłki zawsze są stałe. Pełna personalizacja zawsze w cenie. Czy trzeba coś więcej dodawać?

 

Z kolei Pary Młode organizujące mniejsze przyjęcia szczególnie cenią sobie fakt, że sklep nie stawia wymogu minimalnego zamówienia. Plus oczywiście to, że wszystko znajdują w jednym sprawdzonym miejscu!

 

Nadzwyczajki.pl - zestaw papeterii ślubnej 

 

 

Kompleksowe zaopatrzenie w papeterię ślubną… i nie tylko


 

To może zainteresować zwłaszcza Pary Młode wykazujące wyjątkową dbałość o szczegóły i nutę… zdrowego perfekcjonizmu :) - wszystkie artykuły z Nadzwyczajek można zakupić w komplecie! Tzn. że wystarczy wybrać ulubiony motyw przewodni, np. kwiatowy czy regionalny, i już – oczy Wasze oraz Waszych gości ucieszy idealnie harmonijna oprawa ślubu i wesela.

 

A z kolei budżet ślubny ucieszy fakt, że przygotowanie dodatkowych produktów nie jest dodatkowo płatne – płaci się jedynie za sam produkt, a jego przygotowanie jest wliczone w cenę.

 

Nadzwyczajki.pl - zaproszenie ślubne z motywem regionalnym  Nadzwyczajki.pl - papeteria ślubna z motywem regionalnym

 

 

Motyw międzynarodowy? Komiksowe kadry z ulubionej bajki?
Da się zorganizować!


 

Realizacja projektów indywidualnych – to, co Pary Młode lubią najbardziej! Począwszy od zmiany kolorów na gotowym wzorze zaproszenia, aż do przygotowania własnego, autorskiego pomysłu. Śmiało można więc powiedzieć, że jeżeli tylko Wasz projekt jest technicznie wykonalny – na pewno zostanie wykonany! Bo dla nadzwyczajnego zespołu liczy się przede wszystkim Wasz dzień, Wasz spokój o wszystkie detale dopięte na ostatni guzik i Wasza radość, gdy spojrzycie na wymarzone zaproszenie.

 

A do najciekawszych projektów na zamówienie z pewnością należy ten z postaciami z Ulicy Sezamkowej – kto jeszcze powrócił właśnie myślami do dzieciństwa? :)

 

Nadzwyczajki.pl - zaproszenia ślubne z Ulicy Sezamkowej

 

 

Frezja, zaproszenie dobre na wszystko


 

Dzięki temu, że w ofercie Nadzwyczajek znajduje się bardzo wiele wzorów i tematycznych kolekcji – dosłownie każdy może znaleźć tu coś w swoim guście. Największą popularnością wśród Par Młodych cieszą się niezmiennie klasyczne zaproszenia i papeteria z motywem kwiatowym – piękną frezją.

 

Sklep jednak nie spoczywa na laurach i wciąż poszerza swoją ofertę. Zgrany team Nadzwyczajek stara się wprowadzać nowości zawsze przed rozpoczęciem nowego sezonu ślubnego i, jak mówi właścicielka sklepu, bardzo często inspiracją nowych kolekcji są cudowni, kreatywni Klienci!

 

Nadzwyczajki.pl - zaproszenie ślubne z frezją

 

 

Jakość produktów = zadowolenie Klientów!


 

Dzięki niewielkim gabarytom firmy możliwe jest tak elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Właśnie to ludzkie, niemal rodzinne podejście jest rzeczą, którą się wyróżniają. I trzeba przyznać, że w dzisiejszej dobie masowości
i konsumpcjonizmu, jest to faktycznie… nadzwyczajne.

 

Jak mówią same Pary Młode, Nadzwyczajki to coś więcej niż kompleksowa ślubna papeteria – każdy Klient może liczyć tu na ślubną poradę, podpowiedź oraz pomoc, której chętnie udziela pani Anna Pinkosz, właścicielka tel. 663 911 861.

 

Zadowolenie Klientów wynika więc z wysokiej jakości – zarówno obsługi, jak i zakupionych produktów. A wysoka jakość produktów wynika z kolei z wykorzystania odpowiednich, wysokogatunkowych materiałów (papier, wstążki), lecz przede wszystkim z faktu, że wszystkie prace są tworzone ręcznie przez dobrego duszka firmy – panią Kasię. Dlatego każda z nich może zachować swój unikalny, wyjątkowy charakter.

 

Nadzwyczajki.pl - ręcznie robione zaproszenia  Nadzwyczajki.pl - rękodzieło

 

 

Zobaczyć, dotknąć, przekonać się


 

No nie ma co się oszukiwać, ile razy zakupy internetowe okazały się, delikatnie mówiąc, niewypałem? Co innego na zdjęciu, co innego w ręce… Natomiast dla właścicieli nadzwyczajnego sklepu, stawiających zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu, to zupełnie naturalne i zrozumiałe, że Para Młoda pragnie wybrany przez siebie
w Internecie wzór
zobaczyć, dotknąć, przekonać się, jakiego rodzaju jest papier, jakość druku, słowem – czy na żywo produkt prezentuje się równie dobrze, co na zdjęciu.

 

Nadzwyczajki udostępniają więc możliwość darmowego zamówienia 4 wybranych przez siebie produktów,
z której aż szkoda byłoby nie skorzystać.

 

Nadzwyczajki.pl - księga gości

 

 

Dla każdego coś pięknego – i to nie tylko ślubnego…


 

Rocznica ślubu? Urodziny? Chrzest? Komunia, bierzmowanie, prymicja, roczek? Nadzwyczajki.pl są jak dobry niezawodny przyjaciel – pomogą w każdej sytuacji. Nic dziwnego, że Pary Młode przywiązują się zarówno do ogromnego wyboru zaproszeń, winietek, zawieszek, podziękowań, jak i serdecznej obsługi – i pozostają z Nadzwyczajkami przez wiele następnych lat. Dzieląc się radosnymi chwilami, momentami ekscytacji i ważnych zmian w swoim życiu.

 

Tak jak z prawdziwym przyjacielem.

 

 

Gdzie i jak kupić? – w 2 prostych krokach


 

Zaproszenia i pozostałą papeterię można zamówić w sklepie internetowym: Nadzwyczajki.pl.

 

Szybko, prosto i wygodnie, czyli:

  1. Zamów wybrany produkt na Nadzwyczajki.pl i podeślij mailowo materiały do personalizacji (mogą to być Wasze zdjęcia lub np. informacje o wybranej kolorystyce i deseniach). Drobne zmiany w gotowych wzorach, o które proszą Nowożeńcy, wykonywane są bezpłatnie. Tego jedynego, wyjątkowego dnia, jakim jest ślub, wszystko musi być po myśli Młodych! :)
  2. Po złożeniu zamówienia graficy Nadzwyczajek wykonują projekt, który przesyłają do wglądu i akceptacji. Jeśli pojawiają się jakieś uwagi, oczywiście nanosi się stosowne poprawki, jeżeli nie – pozostaje już tylko czekać na realizację
    i przesyłkę! Albo odebrać zamówienie osobiście w pracowni Nadzwyczajek w Katowicach (ul. Rolna 43c, pokój nr 2).

 

Nadzwyczajki.pl - elegancka papeteria ślubna

   

Newsy ze świata Nadzwyczajek można śledzić na Facebooku oraz Google+. Tych, którym wciąż mało nadzwyczajności, zapraszamy również na konto na Flickr :) 

  

   


Artykuł opracowaliśmy we współpracy z firmą Nadzwyczajki.pl. Prezentujemy w nim i promujemy papeterię ślubną rodzimego producenta. Dane o asortymencie, historii firmy oraz zdjęcia dostarczyła pani Anna Pinkosz.

Komentarze:
~kunia
Najnowszy komentarz!
A znam i lubię;)
~Magdalena
Ach, kreskówkowe zaproszenia! Takich chyba jeszcze nie widziałam :) Pomysł bardzo oryginalny, choć tyle bajek kojarzę i lubię z dzieciństwa, że sama nie wiem, co bym dla siebie wybrała :D
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token