Jak dobrać KRÓTKIE RĘKAWICZKI do sukni ślubnej?

nowość
Jak dobrać KRÓTKIE RĘKAWICZKI do sukni ślubnej?

Jeśli zdecydowałaś się na rękawiczki na ślub, teraz stoisz przed ich wyborem, który... może nie być taki łatwy ;)  W salonach mody ślubnej znajdziesz wiele propozycji par o różnej długości i różnych zdobieniach, tylko która najlepiej sprawdzi się przy twojej kreacji?

 

Pomijając wielość modeli dostępnych na rynku ślubnym, należy jeszcze odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie:

 

Jak dobrać rękawiczki do sukni ślubnej?

 

Czyli jak dopasować je charakterem i stylem, by uzyskać zgrabną i elegancką stylizację ślubną?

 

To ważne z tego względu, że odpowiednio skomponowane ze strojem ślubnym dodatki potrafią postawić piękną i przysłowiową kropkę nad i. Natomiast, choćby były najcudniejsze, to jeśli rękawiczki nie do końca będą pasować do charakteru sukni ślubnej, mogą popsuć cały efekt i odjąć elegancji.

 

Krótkie rękawiczki ślubne z siateczki 

 

Krótkie rękawiczki na ślub z kwiatowym wzorem

 

 

Aby ułatwić sobie zadanie, podzielmy rękawiczki ślubne na dwie grupy w zależności od ich długości.

 

 

Krótkie rękawiczki na ślub

 

Krótkie rękawiczki ślubne sięgające nadgarstka mają w sobie wiele uroku i potrafią wydobyć dziewczęcy blask z całej stylizacji ślubnej. Możesz wybrać zupełnie gładkie lub rozmaicie zdobione - kokardkami, haftem, guziczkami lub perełkami czy cyrkoniami.

 

Wybierając rękawiczki na ślub, kieruj się przede wszystkim tym, by pasowały do sukni ślubnej. Jeśli twoja sukienka ma zdobienia, warto rozejrzeć się za rękawiczkami lub poprosić o uszycie takich, które będą miały podobny element - np. będą wykończone taką samą aplikacją czy koronką.

 

Eleganckie krótkie rękawiczki ślubne z satyny 

 

W przypadku gładkich rękawiczek na ślub szukaj takich, które będą z tego samego materiału co twoja suknia ślubna. To zapewni spójność twojej stylizacji i sprawi, że jej elementy będą ze sobą harmonijnie współgrać.

 

Panny Młode wybierają nieraz rękawiczki w innym kolorze niż standardowa biel czy ecru swojej kreacji. Ciekawie prezentują się np. rękawiczki ślubne w kolorze pudrowego różu, który potęguje romantyczną stronę stylizacji ślubnej.

 

Krótkie rękawiczki na ślub będą szczególnie dobrze prezentować się w zestawieniu z sukniami ślubnymi z rękawkami. A także z sukienkami o długości 7/8 oraz w stylu retro, jak również z eleganckimi kostiumami.

 

 Krótkie rękawiczki dla Panny Młodej z kokardką

 

 

Sprawdź koniecznie jak dobrać długie rękawiczki do sukni ślubnej!

  

 

P.S. Zobacz też galerię zdjęć, czyli pomysły na piękne rękawiczki do ślubu ;)

 

 

 

zdjęcia

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

 

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token