Terminy - ważna sprawa!

Każdy, kto chce wypożyczyć pojazd ślubny, musi zdawać sobie sprawę z jednej, niepodważalnej prawdy - im szybciej, tym lepiej! Prawa rynku są nieubłagane i jeśli chcemy mieć pewność, że uda nam się wypożyczyć pojazd, na którym nam zależy i to w odpowiedniej cenie, musimy dokonać rezerwacji dużo wcześniej. Na ile wcześniej? To już zależy od wyboru jakiego dokonaliśmy.

 

Jeśli pojazdem ślubnym ma być granatowy ford mondeo - spokojnie, nie ma pośpiechu - rezerwować możemy choćby dzień przed uroczystością. Inaczej natomiast wygląda sytuacja, gdy nie istnieje zagrożenie życia żadnego z narzeczonych, a decyzja o szybkim ślubie związana jest np. z nieplanowaną ciążą. Choć obecnie Panny Młode "z brzuszkiem" nie spotykają się z takim napiętnowaniem jak przed laty, a znalezienie pięknej sukni ślubnej dla przyszłej mamy nie stanowi problemu, wiele par nadal woli uniknąć ewentualnych krzywych spojrzeń krewnych i pobrać się, gdy ciąża jest jeszcze niewidoczna.

 

No dobrze, a co zrobić w sytuacji kiedy nie mamy takiego komfortu czasowego? Miłość bywa niecierpliwa i czasami decyzja o ślubie powstaje spontanicznie, z dnia na dzień... Czy takie pary skazane są na wybór klasycznego, srebrnego opla astry? Niekoniecznie... Istnieje wszakże magiczna instytucja, której na imię: Last Minute! Tak, tak - lubimy przecież tanie wakacje i to z dreszczykiem emocji, bo nie wiemy na co trafimy - a nuż będzie to hotel pięciogwiazdkowy, prawda? Last Minute funkcjonuje również w świecie pojazdów ślubnych. Zdarza się, że - z różnych przyczyn - para rezygnuje z wynajmu tuż przed ceremonią i wtedy można - po okazyjnej cenie - pojechać do ślubu autem marzeń. Zajrzyjcie do naszego działu Last Minute - może i Wy będziecie mieli szczęście!

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token