Fotografia ślubnapowrót

Fotografia ślubna

Odnaleziono 13 ogłoszeń


Fotograf ślubny

Trudno wyobrazić sobie ślub oraz wesele bez fotografa. Teoretycznie moglibyśmy powiedzieć, że możemy się bez niego obejść. W końcu w dzisiejszych czasach każdy ma telefon komórkowy z bardzo dobrym aparatem fotograficzny. Na ślubie i weselu goście robią masę zdjęć. Potem wystarczy przecież wszystkie fotografie zebrać i pamiątka gotowa! Jednak gdy zrobimy tę zbiórkę, to możemy się mocno zdziwić. Może się bowiem okazać, że zdjęcia są po prostu nieatrakcyjne, a wiele istotnych elementów całego wydarzenia (np. wyjście z kościoła, obrączkowanie itd.) po prostu nie zostało uwiecznionych.

Fotograf ślubny – must have!

Po to właśnie jest fotograf ślubny – by wykonał profesjonalne, piękne zdjęcia, które będą obrazowały wszystkie najistotniejsze fragmenty uroczystości ślubnej oraz weselnej. Profesjonalny fotograf wie, jak zrobić dobre zdjęcia, które będą najpiękniejszą pamiątką do końca życia.
Sortuj ogłoszenia według: Data dodania Cena Oglądalność Ocena Alfabet
Najnowsza opinia
Naprawdę bardzo udana współpraca z p. Adrianem. Zdjęcia wyszły super, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!
Marek i Aneta
Opis
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i kontaktu ze mną, a razem na pewno stworzymy...
Do schowka
Najnowsza opinia
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Adanti. Wybór ich na nasz ślub i wesele to był strzał w dziesiątkę....
Monika i Marek
Opis
Fotografia ślubna jest zatrzymaniem magicznej chwili w dniu, który przemija...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Golden Pixel Studio, to profesjonalna fotografia ślubna w miastach Łomża, Zambrów,...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Realizacja reportażu ślubnego wykonywana jest na podstawie indywidualnej wyceny. Aby...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Cześć, nazywam się Roman Jagodziński i będzie mi bardzo miło, jeżeli wybierzecie...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Profesjonalna fotografia ślubna w formie fotoreportażu, który jest...
Do schowka
Najnowsza opinia
Polecam. Cudowny film, cudowni ludzie. Pamiątka na całe życie w najlepszej wersji ☺
Maria
Opis
Fotoreportaż ma być jak dobre opowiadanie, mieć swój początek, rozwinięcie...
Do schowka
Najnowsza opinia
Mega współpraca od początku do końca. Efekt końcowy rewelka !!!! Przesympatyczni i kulturalni Panowie. Oczywiście...
Jola
Opis
PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA oraz videofilmowanie
Do schowka
Najnowsza opinia
Tomek jest profesjonalistą! Co najważniejsze, bardzo cicho pracuje i nie czuć tego stresu, że gdzieś tam w tle robione...
Natalia
Opis
Fotografia ślubna i okolicznościowa, fotoreportaże z uroczystości, sesje...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Uwieczniamy dla Państwa szczególne chwile z życia: śluby, wesela, chrzty, komunie,...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Zapraszam do obejrzenia portfolio na stronie: http://radoslawkwiatkowski.pl/
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Zachęcam do obejrzenia moich realizacji z reportaży i sesji ślubnych oraz filmu na...
Do schowka

Fotograf ślubny – jak znaleźć tego idealnego?

Dzisiaj na rynku znajdziemy bardzo wielu fotografów ślubnych. Wystarczy przejrzeć np. ofertę fotografów ślubnych w katalogu slubeo.pl. Jak widać ogłoszeń nie brakuje. Jednak czym kierować się przy wyborze tego jedynego profesjonalisty, któremu zaufamy i w którego ręce oddamy tak ważną i odpowiedzialną pracę? Trzeba mieć na uwadze kilka bardzo istotnych kwestii.

Fotograf ślubny – tego jedynego poznasz po portfolio

Teoretycznie powinniśmy wybrać fotografa po opiniach jakie ma. To niezwykle istotne, jeśli nie najistotniejsze kryterium wyboru. Pamiętajmy jednak, że wiele rzeczy ocenia się bardzo subiektywnie. Ktoś może powiedzieć nam, że dany fotograf ślubny nie robi ładnych zdjęć, a tymczasem fotografie, które wyszły spod jego ręki, nas zachwyciły! Dlatego przeglądając oferty, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na portfolio danego fotografa. Czy klimat zdjęć nam się podoba? Czy chcielibyśmy być w podobny sposób kadrowani? Czy widać na tych zdjęciach emocje? Czy cieszylibyśmy się z takich pamiątek? Jeżeli na tego typu pytania odpowiadamy TAK, to już bardzo dużo. Jesteśmy coraz bliżsi wyboru, choć oczywiście to jeszcze nie koniec.

Fotograf ślubny – opinie

Prowadząc poszukiwania fotografa w katalogu slubeo.pl, można sortować oferty po ocenach. Warto też „wyguglować” danego specjalistę. Pary młode, i bardzo słusznie, często oceniają danego fotografa nie tylko po jakości zdjęć, ale także po tym, jak dana współpraca przebiegała. Czy fotograf zjawił się punktualnie na umówioną godzinę? Czy nie uciekł z wesela bardzo wcześnie omijając wiele istotnych punktów wesela? Czy robił zdjęcia na tyle dyskretnie, by nie powodować dyskomfortu gości? Czy reagował na sugestie pary młodej, świadków i gości? Czy był miły dla gości? Czy nie upił się (takie sytuacje niestety się zdarzają). Płacimy za usługę (i to zazwyczaj niemało), więc zależy nam na dobrej współpracy. Mamy prawo takiej wymagać.

Fotograf ślubny – terminy

Nie da się ukryć, że dobry fotograf ślubny ma bardzo napięty terminarz. Wiele osób mówi, że po tym można poznać profesjonalistę. Oczywiście my się z tym zgadzamy, ale wcale nie jest tak, że nie uda nam się znaleźć dobrego fotografa na krótko przed ślubem (czy wesele organizujemy w krótkim czasie, a nie nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem, jak robi teraz wielu nowożeńców). Nie zmienia to faktu, że najlepiej wziąć się za organizację jak najszybciej. To pomoże nam uniknąć niepotrzebnego stresu. Dlatego warto od razu pytać, czy w planowanym terminie ślubu fotograf ma czas. Zdarzają się też tak zwane oferty „last minute”. Np. dany fotograf ślubny miał zabukowany termin, ale do wesela nie doszło (z różnych przyczyn). Wówczas mamy szansę na to, by go „przechwycić”.

Fotograf ślubny – konieczne spotkanie!

Jeżeli zainteresowaliśmy się konkretnym fotografem ślubnym i udało się dogadać termin, to teraz czas na spotkanie. Koniecznie umówmy się. Zobaczmy, czy pomiędzy nami a fotografem jest „chemia”. Czy otwarcie rozmawiacie o wszystkich kwestiach związanych z fotografowaniem waszej uroczystości? Czy fotograf nie spóźnił się na umówione spotkanie? To także moment na negocjowanie ceny. Jak najbardziej mamy do tego prawo.

Fotograf ślubny a cena

Wiele osób powie, że sprawdzony, dobry fotograf ślubny musi być drogi. Nieprawda! Przeglądając katalog taki jak Ślubeo, filtrujmy oferty także po cenie. Przejrzyjmy ich jak najwięcej, aby mieć porównanie. Jeżeli staramy się zorganizować budżetową uroczystość, to może super pomysłem okażą się ogłoszenia młodych, bardzo zdolnych fotografów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią ślubną. Im szybciej tym lepiej – warto zabukować fotografa ślubnego jak najprędzej. A czy wy już się za to zabraliście? :)