Lokale weselne

Odnaleziono 3 ogłoszenia


Na Ślubeo.pl znajdziecie idealne miejsce do zorganizowania szalonej zabawy lub spokojnego przyjęcia z okazji zawarcia związku małżeńskiego. Niezależnie od tego, czy marzy Wam się restauracja lub sala weselna w stylu rustykalnym, czy wolicie zorganizować ceremonię i zabawę w plenerze, wśród prezentowanych ofert czeka już lokal dostosowany do Waszych potrzeb. Wystarczy, że skorzystacie z wygodnej wyszukiwarki, a będziecie mogli przejrzeć najlepsze restauracje, zajazdy i domy weselne w Waszej okolicy lub w jakimkolwiek innym miejscu, które Wam się spodoba.


Pałacyk, sala czy dom weselny?

Każda przyszła Para Młoda ma swoją własną, oryginalną wizję dnia zaślubin oraz lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie. Może pragniecie świętować w pięknym ogrodzie, okazałym pałacu albo nowoczesnym klubie? Jako Grupa Ślubeo chętnie ułatwimy Wam wybór idealnej sali na skromne spotkanie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi albo lokalu na huczną imprezę na kilkaset osób. W jednym miejscu gromadzimy bowiem atrakcyjne domy, dworki, pałace i restauracje, w których skosztujecie wyśmienitych dań, potańczycie i miło spędzicie czas z tymi, którzy są dla Was ważni. Poznajcie oferty najlepszych miejsc na niepowtarzalne przyjęcie!

Sortuj ogłoszenia według: Data dodania Cena Oglądalność Ocena Alfabet
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Spełnij Wasze marzenia o przyjęciu weselnych w pięknej, górskiej okolicy. W...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Jedyne takie miejsce w Krakowie, piękna sala Mariposa idealnie nadająca się pod...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
W tym szczególnym dniu zapraszamy Państwa do wcielenia się w rolę gospodarzy...
Do schowka

Jedną z najważniejszych decyzji podczas organizacji ślubu stanowi wybór miejsca, w którym tuż po zawarciu związku małżeńskiego będziecie świętować wspólnie z Waszą rodziną i przyjaciółmi. Aby przyjęcie przy stole w restauracji lub taneczna impreza spełniły wszystkie Wasze oczekiwania, musicie mieć pewność co do sali czy domu weselnego.


Na które cechy lokalu powinniście zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, aby tego wyjątkowego dnia wszystko poszło po Waszej myśli? O co należy zapytać w czasie spotkania z obsługą restauracji, zajazdu czy hotelu i jakie aspekty mogą mieć wpływ na Wasz ostateczny wybór?


Wymarzony lokal weselny – pierwsze ustalenia

Zanim rozpoczniecie poszukiwania odpowiedniego miejsca na ślubną zabawę, porozmawiajcie z partnerem i porównajcie Wasze oczekiwania. Postarajcie się ustalić, ilu mniej więcej chcecie mieć gości oraz czy przewidujecie tańce, czy raczej spokojną biesiadę przy stole. Ważnym aspektem jest również wybór stylu imprezy, ponieważ rustykalna restauracja lub sala weselna nie sprawdzi się na kolację w stylu glamour, a jeśli lubicie bogate dekoracje, lepiej zrezygnujcie z minimalistycznych wnętrz.


Mając już wspólne wyobrażenie lokalu, w którym odbędzie się świętowanie, powinniście ustalić realny budżet. Dobrym pomysłem jest zapoznanie się z cennikiem, który proponuje jedna czy druga restauracja na wesele. Dzięki temu będziecie znać aktualny poziom cen w Waszej okolicy. To pozwoli wypracować optymalne rozwiązanie, zarówno pod kątem liczby gości, standardu domu lub sali weselnej czy jej lokalizacji.


Jak znaleźć odpowiedni dom weselny?

Kiedy macie już podstawowe informacje na temat wymarzonego lokalu ślubnego, pora skorzystać z wyszukiwarki. Na naszej stronie internetowej możecie łatwo przefiltrować wyniki po województwie i mieście lub też oglądać sale i domy weselne pod kątem ich charakteru. Jeśli na przykład wiecie, że koniecznie chcecie bawić się w dworku lub pałacu, wybierzcie odpowiednią kategorię, a oszczędzicie sobie oglądania innych typów lokali.


Aby nie zapomnieć, które z miejsc zyskały Waszą wstępną akceptację, zapiszcie je sobie w notatniku, dostępnym po zalogowaniu do naszego Wedding Plannera. Będziecie mogli w każdej chwili do nich wrócić. Z pewnością po bliższym zapoznaniu się z danym pałacykiem, domem ślubnym czy restauracją, będziecie wiedzieć, gdzie warto pojawić się osobiście.


Oglądanie restauracji lub sali weselnej

Dopiero po zobaczeniu lokalu na żywo i rozmowie z managerem czy właścicielem ślubnego domu będziecie w stanie stwierdzić czy rzeczywiście odpowiada on Waszym wyobrażeniom. Ważne, aby przygotować się do wizyty w restauracji albo na sali i nie bać się pytać. Jeśli nie macie pewności, czy w lokalu zmieści się dana liczba osób, czy obsługa sali zapewni napoje bezalkoholowe albo tort, czy w tym samym czasie w hotelu odbędą się inne imprezy, pytajcie o to choćby i trzy razy. Pamiętajcie, że organizujecie Wasz wielki dzień i to Wy musicie być zadowoleni.


Odwiedźcie tyle ślubnych domów, restauracji czy sal, ile chcecie i nie podpisujcie umowy zanim nie będziecie pewni, że właśnie takiego lokalu Wam trzeba.