Fryzury ślubne 2016 - katalog najpiękniejszych upięć ślubnych z długich włosów

nowość
Fryzury ślubne 2016 - katalog najpiękniejszych upięć ślubnych z długich włosów

Jeśli szykujesz się do ślubu i szukasz dla siebie idealnego uczesania, zobacz jakie były najpiękniejsze fryzury ślubne 2016!

 

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów - trendy 2016

 

Choć już uwagę może kierować na siebie sezon ślubny 2017, to warto przyjrzeć się, jakie fryzury ślubne dominowały w obecnym jeszcze roku 2016. Powrót do naturalności, zgrabne upięcia i świeże kwiaty we włosach to to, co Panny Młode wybierają najchętniej, i co bez względu na modę przyszłoroczną, zawsze będzie prezentować się urzekająco. A o to przecież chodzi w ślubnej stylizacji, by podkreślała atuty urody, prawda?

 

Podzieliłam rodzaje modnych fryzur ślubnych 2016 na cztery kategorie - to te najpopularniejsze wśród już obecnie mężatek, ale także wielu dziewczyn, które dopiero szykują się do ślubu.

 

 

Upięcia ślubne z długich włosów

 

Jedną z najpopularniejszych fryzur ślubnych jest tradycyjne upięcie. W tym sezonie Panny Młode dość chętnie decydowały się na koki i sploty, jednak nie w klasycznym wydaniu, a z luzem puszczonymi pasemkami. Swoboda i naturalność to główne hasła sezonu ślubnego 2016, co dało się zauważyć również w salonach fryzjerskich.

 

Do tego obowiązkowo zgrabna ozdoba - np. opaska, brosza lub wianek - i urzekająca fryzura ślubna z długich włosów gotowa!

 

Upięcie ślubne do eleganckiej sukni ślubnej

 

Fryzura ślubna z ozdobną broszką

 

Upięcie ślubne z koroną kwiatową

 

 

Rozpuszczone włosy na ślub

 

Również w myśl hasła "Piękno tkwi w naturalności" Panny Młode 2016 czasem wybierały rozpuszczone włosy na ślub. Jednak taka fryzura ślubna - choć pozornie bardzo prosta - wymaga odpowiedniego przygotowania! Delikatne loki i podkreślające urodę fale jak najbardziej sprawdzały się i sprawdzają u większości kobiet. Nie tylko w przypadku tak popularnego ostatnimi czasy ślubu w stylu rustykalnym czy ślubu w stylu boho - wdzięczne i naturalne pasma okalające twarz mogą również podkreślić charakter wykwintnej stylizacji ślubnej.

 

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów z ozdobną broszką

 

Fryzura ślubna z rozpuszczonych włosów z falami

 

   

Fryzura ślubna z welonem

 

Choć Panny Młode coraz częściej rezygnują z welonu ślubnego na rzecz kwiatowej korony lub innej ozdoby, to jednak ten tradycyjny atrybut stroju ślubnego znalazł również swoje zwolenniczki. Fryzury ślubne z welonem urzekają elegancją i zazwyczaj bazują na luźno puszczonych falach lub ewentualnie swobodnych upięciach z przedziałkiem.

 

Welon i ozdobna spinka we włosach Panny Młodej

 

Upięcie ślubne z welonem

 

 

Warkocze i zaplatanki na ślub - i koniecznie kwiatowe korony!

 

Te podbiły serca Panien Młodych! Fryzury ślubne 2016 w głównej mierze przedstawiają właśnie różnego rodzaju warkocze i sploty - koniecznie w romantycznym, "zwiewnym" wydaniu! To nie był sezon na ciasne upięcia i wygładzone koki, wręcz przeciwnie - im bardziej dziewczęca fryzura ślubna, tym lepiej :)

 

Kwiaty natomiast to idealny dodatek do romantycznej fryzury ślubnej, tu zobaczycie więcej pomysłów na fryzurę ślubną z kwiatową koroną.

 

Fryzura ślubna 2016 - luźno zapleciony warkocz

 

Romantyczne upięcie ślubne z wiankiem z kwiatów

 

Fryzura ślubna z upiętych włosów z żywymi kwiatami

 

 

Panny Młode, pamiętajcie zawsze, że podstawą pięknej i eleganckiej fryzury ślubnej jest zdrowy i zadbany włos - a więc pielęgnacja przed ślubem to w zasadzie główny składnik zachwycającego wyglądu w dniu ślubu :)

 

Źródło zdjęć

Komentarze:
~dudusia
Najnowszy komentarz!
pierwsza - najprostsza i najpiękniejsza :-)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token